Autor Téma: productXport jako náhrada XML feed  (Přečteno 38852 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline FantasyFreak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Počet poděkování: 80
    • Meče na Prodej
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #30 kdy: 21. Duben 2012, 09:00:20 dopoledne »
Nevede se mi rozběhnout export pro Google.cz, pomůže někdo? Rád zaplatím za Váš čas.

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #31 kdy: 23. Duben 2012, 09:48:52 dopoledne »
Zdravím, to je trochu málo informací k případné radě.

jak se projevuje to že se to nedaří rozběhnout? nějaká chybová hláška (jaká)? je někde URL e-shopu, kde to zkoušíte?

MokrOuš

Offline FantasyFreak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Počet poděkování: 80
    • Meče na Prodej
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #32 kdy: 24. Duben 2012, 18:35:16 odpoledne »
Já Vám to nejdříve poslal do PM včetně linek:).
Mezitím mi zbozi.cz feed prijalo a ten je bez chyb vcetne obrazku, spravnych cen atd.
Google feed:
http://www.replikymecu.com/index.php?option=com_productxport&view=server&code=google.cz&tmpl=component
Vidim to ne jako xml ale jako nejake rss a jsou tam jen linky, nazvy, zadne obrazky ani ceny. zbozi se zobrazuje ok. Diky za radu.

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #33 kdy: 24. Duben 2012, 22:14:39 odpoledne »
Aha, omlouvám se, PM jsem si nevšiml.
RSS je de facto XML soubor v určitém speciálním formátu - a jedná se o formát, který právě Google požaduje.
Pokud se podíváte na obsah toho souboru (např. přes CTRL+U v prohlížeči nebo jinak), je tam vidět, že obrázky, ceny a další informace v tom souboru jsou.

MokrOuš

Offline FantasyFreak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Počet poděkování: 80
    • Meče na Prodej
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #34 kdy: 24. Duben 2012, 22:49:05 odpoledne »
Máte pravdu, já jsem tupej. Staci zobrazit kod, copy do xml souboru a upload:) Diky moc:).

Offline FantasyFreak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Počet poděkování: 80
    • Meče na Prodej
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #35 kdy: 24. Duben 2012, 23:32:06 odpoledne »
Tak se mi to tam povedlo poslat. Vzalo to vsechny polozky nicmene to nepovolilo ani jednu z nich. Nicmene jsem se pohnul kupredu. Feed je ok. Pocet polozek souhlasi. Podival jsem se na chyby a problem je s availability. Vsechny atributy ok, ale atribut availability je cerveny. Mam ho nastaveny na 14 dnu v nastaveni feedu v komponente. Chtel jsem to tedy obejit a nastavil jsem dopravu v google merchant account. Dal jsem doprava 0. Max dnu: 14. Poslal jsem data znovu a zase mi to neprijalo ani jednu z polozek k vyhledavani. Kde muze byt problem? Muze byt 14 dnu nejak mimo limit nebo kdyz mam availability nastavenou v google uctu mam ji odstranit z feedu?
Screen:
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=1313353030834
Díky:) snad už to klapne.

Offline FantasyFreak

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 18
  • Počet poděkování: 80
    • Meče na Prodej
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #36 kdy: 24. Duben 2012, 23:55:51 odpoledne »
Vyřešeno. vyhodil jsem availability z nastavení feedu v komponentě a zmenil jsem availability na google uctu z 14ti dnu na 7 a jede to. Treba se s tim taky nekdo bude trapit tak to snad pomuz. Pravda je, ze nevim zda to bylo tou hodnotou mimo nejaky stanoveny rozsah nebo konfliktem mezi feedem a nastavenim v google shopping. Kazdopadne to vali. Diky za komponentu:)

Offline svejk

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Počet poděkování: 0
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #37 kdy: 26. Duben 2012, 08:41:22 dopoledne »
zdravím,

nesetkal se někdo s touhle hláškou ?
J 2.5.4, VM 2.0.6. (po přechodu z php 5.2.9 na 5.3.2)

export zboží.cz: http://kapr-special.cz/component/productxport/server/zbozi.cz/

This page contains the following errors:

error on line 2 at column 1: Document is empty
Below is a rendering of the page up to the first error.


kontrola instalace:
Notice: Use of undefined constant float - assumed 'float' in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/productxport.php on line 39


hlavní strana ukazuje toto:

Notice: Use of undefined constant float - assumed 'float' in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/productxport.php on line 39 Donate in USD
 Donate in EUR

Přidejte nový server nebo pro Vaše potřeby upravte níže uvedený

Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210 Notice: Undefined variable: row in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Undefined variable: i in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/administrator/components/com_productxport/views/server/tmpl/default.php on line 77 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 198 Notice: Trying to get property of non-object in /usr/www/clevernet/ds-3630/kapr-special.cz/www/libraries/joomla/html/html/grid.php on line 210

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #38 kdy: 26. Duben 2012, 09:35:49 dopoledne »
S touto hláškou se asi moc uživatelů nesetká, protože se jedná pouze o tzv "Notice" hlášení, která nemusí znamenat žádnou chybu (a v tomto případě ani neznamená). V tomto konkrétním případě poumůže, pokud v nastavení serveru (konkrétně v nastavení php - php.ini) nastavíte nevypisování Notice hlášení.

Nicméně díky za informaci, do příští verze komponentu opravím tak, aby se tato hlášení nevypisovala.

MokrOuš

Offline anticz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Počet poděkování: 1
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #39 kdy: 02. Květen 2012, 15:56:06 odpoledne »
Long description je zřout paměti, proto je defaultně vypnutý.

Je potřeba to zapnout:
Komponenty - productXport - Globální nastavení - VirtueMart X.X - Dlouhý popis zboží:

MokrOuš

Mam stejny problem. V Globalni nasteveni mam nastven Dlouhy popis na ANO. A v "sablone" jsem priradil Dlouhemu popisu tag DESCRIPTION s omezenim na 200. Duvod je, ze kratke popisy proste nemame. Jde o feed na zbozi.cz J2.5.4 VM2.0.6

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #40 kdy: 02. Květen 2012, 17:35:21 odpoledne »
Příspěvek nechápu. V čem je tedy problém?

MokrOuš

Offline anticz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Počet poděkování: 1
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #41 kdy: 03. Květen 2012, 10:37:13 dopoledne »
Ze chci pro zbozi.cz jako <DESPRIPTION> pouzit normalni popis prodkutu(dlouhy) zkraceny na 200 znaku. Ale neprida ho tam.

V Globalnim nastveni je Dlouhy popis na "ano"

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #42 kdy: 03. Květen 2012, 21:51:11 odpoledne »
Mohu to vidět? Jaké je URL toho exportu?

Offline anticz

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Počet poděkování: 1

Offline MokrOuš

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 234
  • Počet poděkování: 910
Re:productXport jako náhrada XML feed
« Odpověď #44 kdy: 10. Květen 2012, 14:34:29 odpoledne »
Připravil jsem novou verzi 3.0.8, kde je opraveny různé drobnější chybky, včetně toho, že se neexportoval dlouhý popis.
Upgrade je provést novou instalací (nestačí přepsat soubory)!
Pokud někdo má provedeny individuální změny v nastaveních, doporučuji zazálohovat obsah složky:
/components/com_productxport/exports/
a po instalaci soubory opět nahrát.
Dále je možné stejným způsobem uchovat nastavení pro e-shop, které je v souboru:
/components/com_productxport/plg_component/virtuemart-X.X/setting.ini

MokrOuš