Autor Téma: Při zapnutém ARTIO dochází k přesměrování do jiné kategorie  (Přečteno 3434 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline pkubik

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 113
  • Počet poděkování: 625
Při zapnutém ARTIO dochází k přesměrování do jiné kategorie
« kdy: 01. Květen 2012, 13:58:05 odpoledne »
Dobrý den, potřeboval bych poradit s jedním problémem. Zjistil jsem že když kliknu v menu do kategorie domena.neco/pes tak mi to přesměruje a zobrazí zboží z kategorie /kočka nebo někdy taky /kočka/jídlo ale zjistil jsem že když vypnu artio tak to přestane dělat. Zkoušel jsem vymazat SEf URL, všechny cache vymazat, ale po zapnutí to dělá zase beze změny, je ještě nějaká možnost jak to opravit? Jedná se o ARTIO JoomSEF v3.3.5 a VM 1.1.3. Začalo to dělat až nyní když jsem naimportoval pár kategorií a zboží pomocí CSV improved, divné je že to začalo dělat až nyní, takto to praktikuji už pár let a nic až najednou se to pokazilo. Projížděl jsem to vše, ale podle nastavení problém nikde nevidím. Díky za každou radu.

Offline GameKeeper

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 100
  • Počet poděkování: 445
Re:Při zapnutém ARTIO dochází k přesměrování do jiné kategorie
« Odpověď #1 kdy: 02. Květen 2012, 10:34:10 dopoledne »
Ahoj,
vyzkoušej to i z jiného PC, nebo zkus vymazat i cache tvého internet. prohlížeče.
Mě vždycky pomohlo vymazat pouze všechny již vygenerované SEF odkazy a pak nechat vytvořit nové.
Vymazal jsi opravdu všechny? Mrkni na záložku "Automatic SEF URLs"

Offline pkubik

  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 113
  • Počet poděkování: 625
Re:Při zapnutém ARTIO dochází k přesměrování do jiné kategorie
« Odpověď #2 kdy: 02. Květen 2012, 19:23:59 odpoledne »
Bohužel to také nepomáhá, zkoušel jsem i jiné stroje, prohlížeče a nic.. Jediné co pomůže je přejmenovat katagorie a vyčistit cache, to pak je vše OK, ale jakmile to přejmenuji zpět tak to zase začne zlobit. Zkusím SEF vypnout na delší dobu jestli se to někde nějak vyčistí.

Offline Siki7

  • Siki77
  • Full Member
  • ***
  • Příspěvků: 110
  • Počet poděkování: 570
    • Počítače, komponenty, tiskárny, projektory, GPS
Re:Při zapnutém ARTIO dochází k přesměrování do jiné kategorie
« Odpověď #3 kdy: 03. Květen 2012, 09:34:53 dopoledne »
zkuste porovnat v joomsefu NE-sef adresy, myslim, ze by mohl byt problem v ItemID